Kurumsal Web Sitesi

Anasayfa » Kurumsal Web Sitesi

web sitesi tasarımı firmanızın internetteki uzantısı bir anlamda şubesi olduğundan kurumsal kimliğinizle örtüşmeli, kurumsal kimlik kitapçığında belirtilen kuralların dışına çıkmamalıdır. İnternet sitenizi oluştururken kurumsal kimliğinizle tamamen örtüşen, sizi en iyi şekilde temsil eden tasarımlar oluşturmakta bunlar için yaptığınız işe uygun görseller kullanmakta ve tüm bu çalışmanın her aşamasını size göndereceğimiz test linkinden beğeninize sunmaktayız. Erka Ajans olarak her müşterimize sunduğumuz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sıradışılık, işimizdeki profesyonelliğimizin anahtarıdır.
Erka Ajans’da proje aşaması kapsamlı bir araştırma ve keşif sürecinden sonra bağlar,bu aşamanın en önemli adımlarından biride internet sitenizin arama motoru optimizasyonu ve web pazarlama stratejisidir. Çok güzel bir internet sitesine sahip olmak çoğu zaman yeterli olmayabilir, bu internet sitesinin müşteriler tarafından ulaşılabilir olması diğer bi deyimle arama motorlarında bulunabilirliği işinizin internette ki devamlılığı açısıdan hayati bir önem taşımaktadır. Erka Ajans Interactive internet sitenizi inşa ederken arama motorlarının dikkate aldığı kriterlere dikkat ederek yapıyı oluşturur ve müşterilerine özel çözümler sunar.
Kurumsal web sitesi tasarım hizmet ve servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız birkaç dakikanızı ayırın ve iletişim formumuzu doldurun. Sizinle görüşmekten ve isteklerinize çözümler sunmaktan memnunluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.