Tanıtım Standı

Anasayfa » Tanıtım Standı

Ürünlerimiz arasında yerli üretim olan Tattırma standı, tanıtım standı ve tadım standı olarak da adlandırılmaktadır. Ürünlerinizin müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılır.Tattırma standı tamamen plastikten üretilmiştir. Demonte olması ve kurulumunun kolay olması sebebiyle rahatlıkla her yerde kullanılabilmektedir.

 

Taşıma çantasının içerisinde tattırma stand ana gövde, alınlık, alınlık çubukları ve raf bölümü mevcuttur. Tattırma standının kurulumunu 3 dakika gibi kısa bir sürede yapmak mümkündür. Dış mekan hava şartlarında kullanılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak stand altına tekerlek monte edilip hareket verilmektedir.Tattırma standının üzerine kaplanan görsel istenildiği zaman sökülüp yenisi ile değiştirilebilir. Yüklü adetlerdeki alımlarda renkli olarak da tattırma standı üretmek mümkündür.

 

Tattırma standları’nda düz ve oval olarak iki alternatif modellerimiz mevcuttur. Tattırma standın taşıma çantası canvas kumaşdan imal edilmiştir.Özellikle marketlerde gıda ürünlerini, tüketiciye tattırmak için kullanılan tattırma standları, pratik kurulumu sayesinde müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen stand türüdür.