Roll Up Banner

Anasayfa » Roll Up Banner

Roll Up Banner’lar alüminyum kasadan mamul edilmiştir. Roll Up Banner’lar (roll banner) yerli ve ithal olarak satılmaktadır. İthal Roll Up Banner’lar (roll banner) da kendi içlerinde farklı özelliklerine göre ayrım gösterirler. Roll Up Bannerlar’ın (roll banner) tamamı alüminyum gövdeli, yan kapakları plastik, alt ayakları plastik olanları piyasada bulunmaktadır. Roll Up Bannerlar’ın üst aparatları da farklıdır.

 

Roll Up Banner’ın (roll banner) sıkıştırma üst aparatı , yapıştırma üst aparatı ve boru içine geçme üst aparatı olan modelleri vardır. Roll Up Banner (roll banner) çantasının içerisinde baskıyı tutan alüminyum çubuklar bulunmaktadır .

 

Roll Up Bannerlar’ın (roll banner) en çok tercih edilen ve kullanılanı ise, tamamı alüminyumdan mamul olan üstten sıkıştırmalı Roll Up Banner’dır . Oldukça hafif olan Roll Up Banner’lar her yere rahatlıkla taşınabilmesinden dolayı çok tercih edilmektedir. Roll Up Banner (roll banner) otomatik mekanizmasından dolayı, baskıyı kendiliğinden içerisine sarar. Roll Up Bannerlar’ın üzerine vinly baskı veya kağıt baskı uygulaması yapılmaktadır.